A co z twoim samochodem?

Spędzamy wiele godzin jeżdżąc po okolicy. Mimo czasu spędzonego w naszych samochodach przyznajmy, że nie przykładamy dostatecznej wagi do higieny naszych samochodów. Może regularnie jeździsz samochodem do myjni, ale niektóre części są zawsze zaniedbywane. Jeśli zabierzesz go do pranie tapicerki Wrocław lub czyszczenie tapicerki Wrocław twój samochód będzie kompleksowo wyczyszczony.

Szczotkuj i odkurzaj otwory wentylacyjne AC: Bardzo ważne jest regularne odkurzanie otworów wentylacyjnych AC, ponieważ cały kurz i brud gromadzi się tam i krąży w kółko. Kurz między otworami wentylacyjnymi można łatwo usunąć za pomocą pędzla do malowania lub pianki. Jeśli odkurzysz kurz podczas szczotkowania, kurz nie spadnie do samochodu.

Pokrętła i przyciski: Odkurzaj pokrętła i przyciski podczas ich szczotkowania. Pomoże Ci to na dobre pozbyć się brudu i kurzu.

Filtr powietrza: Jeśli twój samochód ma nieznośny śmierdzący zapach, może nadszedł czas, aby wymienić filtr powietrza w kabinie.

Śmieci: Ten śmierdzący zapach może być spowodowany śmieciami, które mogą być ukryte pod siedzeniem. Aby samochód był czysty i świeży, nigdy nie zostawiaj w nim żadnych śmieci.

Brud: Jeśli brud osadził się w fakturze, możesz użyć starej szczoteczki do zębów i mydła kastylijskiego. Delikatnie wyszoruj obszar szczoteczką za pomocą mydła kastylijskiego i wody.

Deska rozdzielcza: Po latach użytkowania deska rozdzielcza Twojego samochodu może nie wyglądać tak, jak kiedyś. Jedna prosta sztuczka może odwrócić sytuację; Oliwa z oliwek. Nałóż trochę oliwy z oliwek na ręcznik papierowy i wytrzyj deskę rozdzielczą. Zawsze lepiej jest przetestować na małej powierzchni, aby zobaczyć, jak reaguje plastik lub skóra. Możesz również nadać swojej desce rozdzielczej blask za pomocą wazeliny. Po nałożeniu wazeliny na deskę rozdzielczą, nadmiar można zetrzeć szmatką.

Tapicerka: Jeśli nie znasz sztuczki ściągaczki, aby dobrze pozbyć się sierści zwierzęcej z dywanu, tracisz coś bardzo ważnego. Ponieważ możesz użyć tej samej sztuczki, aby pozbyć się włosów swojego futrzanego przyjaciela z fotelików samochodowych. Spryskaj siedzenia wodą, użyj ściągaczki i odkurz wszystkie grudki. Jeżeli zabrudzenia są poważniejsze zadzwoń do czyszczenie narożnika Wrocław.

Świeżość: Gdy wszystko jest świeże i czyste, jedyną rzeczą, która pozostała, byłoby utrzymywanie tego w takim stanie. Zamiast używać toksycznych zapachów samochodowych, możesz stworzyć swój własny, ekologiczny zapach samochodu. Napełnij mały słoik masonem sodą oczyszczoną w około 3/4 objętości. Dodaj wybrane olejki eteryczne. Wytnij mały okrągły kawałek oddychającej tkaniny. Zastąp środek pokrywki ściereczką.

Kilka prostych sztuczek może zaoszczędzić czas i pieniądze, nawet jeśli oddasz samochód do myjni.

Błędy: Użyj sprayu do gotowania, aby pozbyć się błędów z przodu samochodu. Nałóż go na grill samochodu i zderzak, a następnie użyj szmatki, aby wytrzeć martwe owady. Jeśli są uparte, spróbuj przetrzeć obszar arkuszem suszarki.

Wycieraczki do przedniej szyby: Wacik lub ściereczka zwilżona alkoholem zapobiegnie rozmazywaniu się na przedniej szybie.

Reflektory: Wymieszaj sodę oczyszczoną i pastę do zębów w małej misce i nałóż na reflektory. Przetrzyj ściereczką i zmyj wodą.

Nie zaniedbuj swojego samochodu! Wiemy, że to kochasz, musisz tylko pokazać, że to kochasz! Jedź bezpiecznie!